bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Oferta realizacji zadania publicznego złożona przez Miejski Klub Sportowy „Lewart” AGS Lubartów w trybie pozakonkursowym

Utworzono: 12 czerwiec 2018
Odsłony: 243

Oferta realizacji zadania publicznego złożona przez Miejski Klub Sportowy „Lewart” AGS Lubartów w trybie art. 19a Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2018 r. poz. 450).

Wójt Gminy Lubartów przedkłada ofertę realizacji zadania publicznego złożoną przez Miejski Klub Sportowy „Lewart” AGS Lubartów w trybie art. 19a Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2018 r. poz. 450):

Uznając celowość realizacji tego zadania podaje się ofertę do wiadomości publicznej. Uwagi dotyczące oferty można zgłaszać osobiście pisemnie do dnia 20 czerwca 2018 r. do Referatu Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Gminy Lubartów pod adresem: 21-100 Lubartów, ul. Lubelska 18A lub mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. na załączonym formularzu (skan z podpisem).

Powyższa oferta zostaje zamieszczona na okres 7 dni w:

Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Lubartów,

Siedzibie Urzędu Gminy Lubartów w miejscu przeznaczonym na zamieszczanie ogłoszeń,

Na stronie internetowej Urzędu Gminy Lubartów.