bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Zaproszenie do udziału w projekcie

Utworzono: 20 październik 2017
Odsłony: 1061

Zapraszam do udziału w projekcie realizowanym przez Stowarzyszenie „Wspólny Cel”, dofinansowanym za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Doliną Wieprza i Leśnym Szlakiem”.

W ramach realizacji projektu pn. „Strażnicy klimatu” organizowane będą warsztaty dla dzieci i młodzieży, w ramach których poruszona zostanie tematyka związana z ochroną środowiska, w jaki sposób przeciwdziałać negatywnym zmianom klimatu. Podczas warsztatów będą propagowane pozytywne rozwiązania w zakresie ochrony środowiska, zostaną zaznaczone potrzeby dbania o nasze środowisko. Przekażemy także informację o organizowanym konkursie plastycznym, w ramach którego przewidziano atrakcyjne nagrody.

Warsztaty są adresowane do ludzi młodych - dzieci i młodzieży z obszaru LGD „Doliną Wieprza i leśnym szlakiem”. Organizowane będą na ternie obszaru Lokalnej Grupy Działania „Doliną Wieprza i leśnym szlakiem”. Istnieje możliwość realizacji warsztatu we wskazanym przez Państwa miejscu.

Ilość osób na 1 warsztacie – ok. 30.

Udział w warsztacie- nieodpłatny.

Zachęcamy do kontaktu w celu rezerwacji dogodnego terminu.

 

Z poważaniem

Grażyna Banachewicz
Wiceprezes Zarządu
Stowarzyszenie „Wspólny Cel”
Tel. 508 999 318