bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Świadczenia rodzinne, alimentacyjne i wychowawcze 500+ od 1 sierpnia 2017 r.

Utworzono: 31 lipiec 2017
Odsłony: 1139

Od 1 sierpnia 2017 r. będzie można składać wnioski o świadczenia rodzinne, alimentacyjne i wychowawcze 500+; na nowy okres świadczeniowy 2017/2018.

Formularze wniosków i innych dokumentów niezbędnych do ubiegania się o świadczenia dla rodzin dostępne będą w Urzędzie Gminy Lubartów. Wzory wniosków umieszczone są również na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej pod adresem: http://www.mpips.gov.pl/wsparcie-dla-rodzin-z-dziecmi/wzory-wnioskow-o-swiadczenia-dla-rodzin/

Wypełniony wniosek można złożyć osobiście, listownie za pośrednictwem Poczty Polskiej lub przez internet. W tym ostatnim przypadku rodziny mają do wyboru 4 kanały online: ministerialny Portal Informacyjno-Usługowy Emp@tia, Profil Zaufany, PUE ZUS oraz bankowość elektroniczną.