bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Informacja dla mieszkańców terenu Lokalnej Grupy Działania „Doliną Wieprza i Leśnym Szlakiem” zainteresowanych złożeniem wniosku w ramach kolejnego naboru wniosków

Utworzono: 25 lipiec 2017
Odsłony: 714

Biuro Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Doliną Wieprza i Leśnym Szlakiem” informuje mieszkańców gmin: Abramów, Firlej, Jeziorzany, Kamionka, Kock, Lubartów gmina wiejska, Michów, Niedźwiada, Ostrówek, Serniki, że w związku ze zbliżającymi się naborami wniosków w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020,  biuro LGD przyjmuje zgłoszenia osób, podmiotów i organizacji z w/w terenu na uczestnictwo w  następujących szkoleniach:

  1. ABC przedsiębiorczości – skierowane do wszystkich, którzy noszą się z zamiarem rozpoczęcia działalności gospodarczej i złożenia w LGD wniosku na dofinansowanie.
  2. Szkolenie z procedury wypełniania wniosku o przyznanie pomocy i kryteriów oceny przez radę LGD – skierowane do osób chcących założyć działalność gospodarczą lub osób lub podmiotów prowadzących działalność gospodarczą.
  3. Szkolenie z procedury wypełniania wniosku o przyznanie pomocy i kryteriów oceny przez radę LGD – skierowane do samorządów, jednostek samorządowych, organizacji pozarządowych.

Zgłoszenia można dokonać telefonicznie, tel. 81/8545853, na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośrednio w biurze stowarzyszenia.

Szkolenia są bezpłatne.

Zgłoszenia na szkolenia przyjmujemy do dnia 15 sierpnia 2017 roku.

Szkolenia odbywać się będą w miesiącu sierpniu (druga połowa) i wrześniu.