bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Oferta realizacji zadania publicznego złożona przez Stowarzyszenie Miłośników Twórczości Ludowej "Rokiczanka" w trybie pozakonkursowym

Utworzono: 26 kwiecień 2017
Odsłony: 737

Oferta realizacji zadania publicznego złożona przez Stowarzyszenie Miłośników Twórczości Ludowej „Rokiczanka” w trybie art. 19a Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 1817).

Wójt Gminy Lubartów przedkłada ofertę realizacji zadania publicznego złożoną przez Stowarzyszenie Miłośników Twórczości Ludowej „Rokiczanka” w trybie art. 19a Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 1817):

Uznając celowość realizacji tego zadania podaje się ofertę do wiadomości publicznej. Uwagi dotyczące oferty można zgłaszać osobiście pisemnie do dnia 4 maja 2017 r. do Referatu Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Gminy Lubartów pod adresem: 21-100 Lubartów, ul. Lubelska 18A lub mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. na załączonym formularzu (skan z podpisem).

Powyższa oferta zostaje zamieszczona na okres 7 dni w:

  1. Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Lubartów,
  2. Siedzibie Urzędu Gminy Lubartów w miejscu przeznaczonym na zamieszczanie ogłoszeń,
  3. Na stronie internetowej Urzędu Gminy Lubartów.